з 10:00 до 17:00
Субота з 11:00 до 15:00
Неділя - вихідний
Дзвінки безкоштовні
Як вибрати вовняний килим?
Чому
варто вибрати вовняний
килим?
Перше, що повинно зацікавити, так це те, що вовняний килим прослужить вам дуже тривалий час (25-50 років).
- Вовняний килим володіє відмінними звукоізоляційними і тепловими властивостями.
- Вовняні килими на відміну від синтетичних не стають накопичувачами статичної електрики.
- Вовняні килими можуть стати справжніми рятівниками в приміщеннях з підвищеною вологістю, так як можуть увібрати в себе її надлишки.
Однак, вовняні килими володіють і рядом недоліків:
· Вимагають додаткової обробки для захисту від вигорання, грибка, цвілі, молі.
· Несумісні з алергікам.
· Процес виведення плям з вовняного килима може викликати труднощі.
На що варто звернути увагу при виборі вовняного килима?
- Щільність в'язки вовняного килима (кількість вузлів на 1 квадратний метр вовняного килима). Із збільшенням щільності килима поліпшується його якість і термін служби. Мінімальна щільність вовняного килима машинної в'язки - 300000 вузлів, для килимів ручної роботи 3000. Килими машинної в'язки зазвичай мають паспорт, в якому вказується вся інформація про виріб. Максимальна щільність вовняного килима може налічувати до 2 млн. вузлів на квадратний метр.
- Обов'язково огляньте вигин вовняного килима. На місці згину не повинна просвічуватися основа крізь ворс.
- Малюнок вовняного килима повинен бути чітким. Є два способи забарвлення: друкарський (забарвлення готового ворсу), попереднього фарбування (спочатку фарбують пряжу, а потім з неї виготовляють килим). Малюнок вовняного килима повинен повністю повторювати візерунок лицьового боку.
- Обробка вовняного килима. Поцікавтеся чи проходив обраний вами килим якісь обробки (від бруду, антистатик, «антізаломи», «антіролікі», антимоль).
Що впливає на вартість?
- Форма і розмір. Чим більше розмір килима, тим дорожче він буде коштувати. Що стосується форми, то овальні килими коштуватимуть дорожче квадратних, оскільки вимагають великих витрат часу на виготовлення в порівнянні з квадратними.
- Висота ворсу. Чим довше ворс, тим дорожче вовняний килим.
- Тип вовни. Козина шерсть використовується для виготовлення дешевих килимів, для найдорожчих використовується вовна верблюда.
- Країна виробництва килима. Історично найпопулярнішими вважаються вироби перських майстрів, але в сучасному світі можна знайти багато якісних вовняних килимів і від європейських виробників.
Цікаві факти:
- Вовняні килими нестандартної форми коштують дорожче.
- Не варто у вуличному взутті ходити по вовняного килиму, так як вивести плями з натуральної вовни буде вкрай важко.
- Висока щільність килима збільшить термін його служби.
- Новий вовняний килим доставить вам клопоту, так як перший час з нього постійно буде лізти пух. Наберіться терпіння і не лякайтеся, так як це вірна ознака того що вовняний килим новий і якісний.
- Перших пів року після покупки вовняного килима прибирати його найкраще вручну, використовуючи нежорстку щітку або віник.
- Якщо ви хочете просто зберегти килим на яке той час, то вам краще його скрутити в рулон, а не складати в кілька разів.
Наш інтернет магазин килимів в Україні пропонує вашій увазі широкий вибір вовняних килимів на будь-який смак.